Usługi ogólnobudowlane

Wzmacnianie konstrukcji

Nasza firma zajmuje się również wzmacnianiem konstrukcji. Odbywa się to przy zastosowaniu specjalistycznych materiałów budowlanych takich jak: taśmy węglowe czy dozbrojenia stalowe — przy czym taśmy węglowe, przede wszystkim są wytrzymałe na zachodzącą z biegiem czasu korozję.

Dodatkowo świadczymy usługi wyburzeniowe, które wykonywane są przy pomocy specjalnie zaprogramowanych, japońskich robotów oraz ciężkiego sprzętu. Roboty używane są w miejscach, w których sprzęt ciężki byłby niemożliwy do użytku lub gdy wyburzenia ręczne były by za bardzo kosztowne i zabierały wiele czasu.

Zaletą wykorzystywania przy pracach wyburzeniowych i budowlanych robotów, wiąże się z tym, że potrafią one wjechać w niskie oraz wysokie zabudowania czy mogą wjechać oraz zjechać schodami. W ofercie jest pełen zakres wyburzania, od samej usługi po sprzątnie guzu - wywóz w kontnerach do tego stworzonych.

Piły ręczne

Piły mają zastosowanie przede wszystkim w miejscach, w których dostępność przecięcia betonu jest utrudniona. Cięcie piłami ręcznymi odbywa się wyłącznie na sucho na elementach, które nie przekraczają progu grubości do 14 cm. Zalecane materiały budowlane, w których stosuje się tego typu piły to: żelbeton| cegła| granit| beton

Używanie robotów w szczególności zapewnia bezpieczeństwo naszej kadry budowlanej, gdyż może wjechać w każdą skrytkę i przetrzeć drogę dla pozostałych pracowników.

Zadzwoń do naszego konsultanta — odpowiemy na każde pytania. Oferujemy również wywóz gruzu za pomocą specjalistycznych kontnereów do tego przeznaczonych.

Skontaktuj się z nami przy pomocy internetowego formularza, zamieszczonego na stronie firmowej bądź za pomocą faksu, e-maila, portali społecznościowych lub tradycyjnie — telefonicznie.